1 » 2 » Barierki do łóżek3

Kategorie

Kontakt

  • arenameblowa.pl
  • E-mail:info@arenameblowa.pl
  • Telefon32 285 82 60
    509 800 885
  • Godziny działania sklepupon - pt 9.00 - 17.00 w soboty dyżur tel. 509 800 885

Meble na raty

Barierki do łóżek

Barierki do łóżek


Wszyscy doskonale wiemy, że dzieci lubią się wiercić podczas snu. Ich dynamiczne, kolorowe sny często powodują, że dziecko rusza się po całym łóżku. Może to jednak być niebezpieczne, szczególnie w przypadku najmłodszych. Warto więc zainwestować w porządne
barierki do łóżka dla dzieci, które zabezpieczą nasze pociechy przed upadkiem.

Obecnie coraz popularniejsze stają się łóżka piętrowe. Wiadomo, że jest to marzenie każdego malucha. Spanie na górze daje ogromną frajdę, a piętrowe łóżko jest przy okazji świetnym miejscem zabaw. Dzieciaki uwielbiają dokazywać z górnego poziomu takiego mebla, jednak może się to źle skończyć. Dlatego barierki zabezpieczające do łóżek piętrowych są szczególnie ważne.

Bezpieczeństwo jest oczywiście najważniejsze, jednak młodzi ludzie zwracają dużą uwagę na wygląd i aranżację. Warto więc wybrać coś z asortymentu nowoczesnych, młodzieżowych barierek do łóżek o ciekawej, nowoczesnej kolorystyce i stylu.

Barierki ochronne do łóżek dziecięcych to nie wszystko co mamy w asortymencie. Nie zapomnieliśmy również o osobach starszych. W przypadku seniorów również mamy do czynienia ze zwiększonym ryzykiem upadku, dlatego warto zainstalować specjalne barierki do łóżek dla dorosłych, które zabezpieczą seniorów przed poważnymi urazami.

Dostępne w naszej ofercie barierki do łóżek zrobiono z bardzo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu są stabilne i odporne na uszkodzenia. Solidne systemy mocowania barierek zapewniają bezpieczeństwo i chronią element przed urwaniem, co może być szczególnie ważne w przypadku dzieci.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje