1 » O firmie2

Kategorie

Kontakt

  • arenameblowa.pl
  • E-mail:info@arenameblowa.pl
  • Telefon32 285 82 60
    509 800 885
  • Godziny działania sklepupon - pt 9.00 - 17.00 w soboty dyżur tel. 509 800 885

Meble na raty

O firmie

Arena Meblowa jest meblowym sklepem internetowym prowadzonym przez Spółkę Meblopol z o. o.

Meblopol to firma działająca w branży meblowej od 1998 roku. 20 lat doświadczenia, zdobytego przy prowadzeniu salonów meblowych, pozwoliło nam rozszerzyć działalność i wejść na rynek sprzedaży internetowej. Dzięki temu nasze produkty trafiają do odbiorców w całej Polsce i Europie!

 

Współpracujemy z renomowanymi producentami i dostawcami z całej Polski, dzięki czemu w naszej ofercie znajdą Państwo meble takich firm, jak Wersal, Bog-Fran, Benix, Meblar, Gabi, Linneo, Stolkar, Chojmex, Janpol i wiele, wiele innych.

 

Rzetelność pracy oraz wysoka jakość oferowanych przez nas produktów i usług sprawiły, że zyskaliśmy uznanie klientów na terenie całej Polski. Nasze produkty cieszą się doskonałą opinią ze względu na nowoczesne projekty i solidne wykonanie.

 

Uznani producenci, najwyższej klasy materiały i nowoczesne wzornictwo sprawiają, że oferowane przez nas produkty są nie tylko niezwykle solidne i funkcjonalne, ale również piękne i dostosowane do aktualnie panujących trendów. Szeroka oferta mebli w wielu stylach, kolorach i wzorach pozwoli Państwu na wybór wyposażenia idealnego do każdego pomieszczenia i dowolnej aranżacji.


Przejdź do strony głównej