1 » 2 » Stoliki nocne3

Kategorie

Kontakt

  • arenameblowa.pl
  • E-mail:info@arenameblowa.pl
  • Telefon32 285 82 60
    509 800 885
  • Godziny działania sklepupon - pt 9.00 - 17.00 w soboty dyżur tel. 509 800 885

Meble na raty

Stoliki nocne

Stoliki nocne


Stoliki nocne
to meble często bardzo niedoceniane. Przez swoje małe gabaryty zazwyczaj giną przy większych meblach. Jednak dobrze dobrany stolik lub szafka nocna może stanowić bardzo ważny element w aranżacji. Nie zapominajmy również o funkcjonalności tych mebli. To na stoliku nocnym stawiamy budzik, lampkę, przy której czytamy, to tutaj odkładamy książkę, telefon i inne rzeczy, które chcemy mieć pod ręką. Wbrew pozorom jest to więc bardzo ważny element wyposażenia sypialni.

Nowoczesne stoliki i szafki nocne wyposażone są w funkcjonalne szuflady i półki, które znacznie ułatwiają zachowanie porządku wokół łóżka. Dają one miejsce na wszystko to, co chcemy mieć pod ręką, zapewniając również przestrzeń zamkniętą na te elementy, które lepiej trzymać poza zasięgiem wzroku.

Stoliki nocne do sypialni to jednak nie tylko funkcjonalność. Odpowiednio dobrany mebel powinien tworzyć jedną całość z łóżkiem, uzupełniając i wzbogacając aranżację sypialni. Warto więc pomyśleć nad ozdobnymi stolikami nocnymi, które swoja piękną formą i zdobieniami wprowadzą do sypialni atmosferę elegancji i luksusu.

Do pokoi dziecięcych polecamy natomiast młodzieżowe stoliki i szafki nocne, które swoimi żywymi kolorami i nowoczesnym designem ożywią przestrzeń.

W ostatnich latach popularność zyskały aranżacje minimalistyczne, np. w stylu skandynawskim. W takim wystroju doskonale sprawdzają się białe stoliki nocne, które dodatkowo powiększają przestrzeń optycznie.

Produkty, które oferujemy w naszym sklepie wykonano z wysokiej jakości materiałów gwarantujących trwałość mebli. Zadbaliśmy również o szeroki wybór wzorów i kolorów, aby każdy z Państwa znalazł coś dla siebie.