1 » Stoły2

Kategorie

Kontakt

  • arenameblowa.pl
  • E-mail:info@arenameblowa.pl
  • Telefon32 285 82 60
    509 800 885
  • Godziny działania sklepupon - pt 9.00 - 17.00 w soboty dyżur tel. 509 800 885

Meble na raty

Stoły

alt
Stoły

Bardzo trudno wyobrazić sobie dom, w którym brakuje stołu. Jest to mebel absolutnie podstawowy, a jednocześnie tak oczywisty, że rzadko zastanawiamy się, jak wyglądałoby nasze funkcjonowanie bez niego. Przy stołach jemy posiłki, spotykamy się z rodziną i znajomymi, pracujemy, uczymy się i oddajemy rozrywce, np. czytając książkę.

Stół jest więc niezbędnym meblem do jadalni oraz do salonu. Zdawałoby się, że jest to mebel o bardzo prostej konstrukcji - blat osadzony na czterech nogach, jednak istnieje bardzo wiele form i wzorów, jakie mogą przyjmować stoły.

W naszej ofercie dostępne są między innymi klasyczne stoły kuchenne, których przeznaczeniem jest zapewnienie miejsca do spożywania posiłków. Są to często stoły rozkładane, które umożliwiają zwiększenie powierzchni blatu i zapewnienie dodatkowego miejsca, np. dla gości.

Do salonu pasować będą eleganckie stoły okrągłe, przy których zorganizujemy miejsce spotkań przy kawie i rozmów z rodziną i przyjaciółmi. Okrągłe stoły zapewniają większy komfort rozmowy i poprawia jakość kontaktu ze współbiesiadnikami. Dostępne są również okrągłe stoły rozkładane, a także podnoszone, które umożliwiają nie tylko regulację wielkości blatu, ale i jego wysokości. Dzięki temu bez trudu przekształcimy stół w niską ławę, która sprawdzi się jako stolik kawowy.

Pięknie wykonany stół drewniany z giętymi nóżkami i zdobieniami, wraz z dopasowanymi krzesłami, może stanowić aranżacyjne centrum kuchni czy jadalni. Dlatego wybór odpowiedniego mebla powinien być dokładnie przemyślany.