1 » 2 » Stoły jadalniane3

Kategorie

Kontakt

  • arenameblowa.pl
  • E-mail:info@arenameblowa.pl
  • Telefon32 285 82 60
    509 800 885
  • Godziny działania sklepupon - pt 9.00 - 17.00 w soboty dyżur tel. 509 800 885

Meble na raty

Stoły jadalniane

Stoły jadalniane


Jadalnia jest bardzo istotnym pomieszczeniem w domu. Tutaj spożywamy rodzinne posiłki i przyjmujemy gości na proszonych kolacjach. Jest to więc nie tylko pomieszczenie użytkowe, ale także reprezentacyjne. Z tego względu powinno być urządzone w sposób wygodny i estetyczny, żeby spożywanie posiłków było przyjemne.

Kluczowym elementem wyposażenia każdej jadalni jest stół i krzesła, które zapewniają miejsce do wygodnej konsumpcji. Stół jadalniany powinien być na tyle duży, aby pomieścić całą rodzinę i grono najbliższych przyjaciół. Doskonale sprawdzają się w tym przypadku rozkładane stoły do jadalni, które w razie konieczności dostarczają dodatkowego miejsca dla współbiesiadników. Na co dzień takie stoły można złożyć, aby zajmowały mniej miejsca, co jest bardzo praktyczne szczególnie w mniejszych pomieszczeniach.

Jeśli zależy Państwu na dobrym kontakcie z towarzyszami posiłków, a jadalnie traktują Państwo tylko jako miejsce konsumpcji, ale także spotkań, warto zastanowić się nad kupnem okrągłego stołu jadalnianego. Taka forma, bez wyraźnych podziałów i rogów pozwala na lepszy kontakt z rodziną czy gośćmi i tworzy bardziej intymną atmosferę.

W naszym asortymencie dostępne są zarówno klasyczne, drewniane stoły do jadalni, jak i modele bardziej nowoczesne, zrobione ze specjalnych płyt meblowych. Szeroki wybór kolorów i wzorów pozwala dobrać odpowiedni mebel do każdej aranżacji.

Na szczególną uwagę zasługują nowoczesne, białe stoły jadalniane, które świetnie wpisują się we współczesne, minimalistyczne aranżacje, dodatkowo powiększając optycznie przestrzeń.