1 » Szafki na buty2

Kategorie

Kontakt

  • arenameblowa.pl
  • E-mail:info@arenameblowa.pl
  • Telefon32 285 82 60
    509 800 885
  • Godziny działania sklepupon - pt 9.00 - 17.00 w soboty dyżur tel. 509 800 885

Meble na raty

Szafki na buty

alt
Szafki na buty
to meble, które powinny znaleźć się w każdym przedpokoju. Dzięki nim zachowamy porządek i organizację w obuwiu. Pamiętajmy, że odpowiednia pielęgnacja i konserwacja obuwia, to również prawidłowe przechowywanie. Pojemna i praktyczna szafka na buty pozwoli nam schować nieużywane, sezonowe obuwie, które bezpiecznie będzie czekało np. na nadejście kolejnej zimy.

Szafki na buty do przedpokoju oferowane w naszym sklepie wykonano z najwyższej jakości materiałów. Dostępne są szafki na buty drewniane i ze specjalnej płyty meblowej. Oferujemy różne rozmiary tych mebli, dzięki czemu bez trudu wybiorą Państwo model, który zmieści się tam, gdzie trzeba.

Nowoczesne szafki na buty, w zależności od modelu, posiadają różną ilość szuflad i szafek, mieszczą więc różną ilość butów. Dlatego łatwiej dobrać mebel do swoich potrzeb.

Wiele modeli szafek, poza przestrzeniami na buty, posiada również dodatkowe szuflady, w których pomieścimy zimowe czapki, rękawiczki i szaliki i inne akcesoria. Taka dodatkowa funkcja jest bardzo praktyczna, szczególnie w małych przedpokojach, gdzie każdy skrawek przestrzeni się liczy.

Meble to jednak nie tylko strona praktyczna. Istotna jest również estetyka i design. Dlatego dostępne w naszej ofercie szafki na buty cechuje piękny, klasyczny wygląd. Dostępne opcje kolorystyczne sprawiają, że każdy znajdzie tutaj szafkę na buty dopasowaną do swojej aranżacji wnętrza.