1 » Witryny2

Kategorie

Kontakt

  • arenameblowa.pl
  • E-mail:info@arenameblowa.pl
  • Telefon32 285 82 60
    509 800 885
  • Godziny działania sklepupon - pt 9.00 - 17.00 w soboty dyżur tel. 509 800 885

Meble na raty

Witryny

alt
Witryny
są skrzyniowymi meblami o przeszklonych frontach, wyposażonymi w rozmaite szuflady i półki. Ich główną rolą jest eksponowanie umieszczonych w środku przedmiotów, dlatego często stają się centralnym punktem aranżacji.

Przeszklone witryny możemy znaleźć praktycznie w każdym pomieszczeniu. Witryny kuchenne pozwalają elegancko wyeksponować piękną kolekcję kieliszków lub porcelanową zastawę. W witrynach pokojowych do salonu możemy umieścić rodzinne zdjęcia i pamiątki lub różnego rodzaju trofea, na które lubimy patrzeć, natomiast witryna do sypialni może posłużyć jako praktyczna biblioteczka, chroniąca książki przed kurzem.

Szklane witryny mają więc bardzo wiele zastosowań. W zależności od funkcji i dostępnego miejsca możemy wybierać witryny wiszące lub stojące, dostosowując je do własnych potrzeb.

Nowoczesne witryny powinny być nie tylko praktyczne - mieć dobry układ półek i być pojemne, powinny również być estetyczne, ponieważ często jako pierwsze zwracają uwagę. Oferujemy więc nie tylko klasyczne witryny drewniane, ale również takie o współczesnym designie i kolorystyce. W nowoczesnych aranżacjach popularne stają się podświetlane witryny, które dzięki LEDowym żarówkom jeszcze lepiej eksponują umieszczone w środku przedmioty.

W mniejszych pomieszczeniach doskonale sprawdzają się witryny rogowe, które pozwalają zagospodarować przestrzeń w kącie. Do małych metraży, szczególnie przy minimalistycznych aranżacjach, dobrym pomysłem jest wybranie witryny białej lub w innym jasnym kolorze, co zwiększy optycznie przestrzeń.